Я Топчій Наталія Миколаївна, закінчила ІПФ в 2019 році, за спеціальністю 015 Професійна освіта. Дизайн (Бакалавр), навчалася на денній формі.

Цікавим в навчанні було відкривати для себе різні методики. Пізнавальним предметом для мене стала психологія. Паралельно із навчанням, я працювала у позашкільному навчальному закладі «Центрі творчості дітей юнацтва та молоді «Романтик»».

Найцікавішим у навчанні видався фінал-створення дипломного проекту. Пошиття колекції одягу. Ми створили колекцію «Second Life Denim». Я вдячна за допомогу Косяк Інні Василівні, яка допомагала та надихала на працю. Нашу колекцію ми продемонстрували на конкурсі «Печерські каштани», представила на власній виставці «Мовою квітів», яка проходила у центрі української культури та мистецтва м. Київ. Доповнивши дану колекцію ще парою дитячих сарафанів прийняли участь у фестивалі театрів мод «Феєрія моди» де зайняли третє призове місце.  Також на фестивалі була представлена ще одна моя колекція «Роде наш красний», яка посіла другу сходинку.

Навчання у НПУ імені М.П. Драгоманова дало гарний поштовх для самореалізації. І якщо раніше захоплюючись творчістю, я не завжди знаходила потрібні слова, щоб себе назвати - Хто я?, то тепер я впевнено відповідаю - я дизайнер і педагог.

Педагогічна освіта надає мені можливість працювати із дітками. А дизайнерська дає змогу підходити до навчання творчо.

На даний час працюю в академічному ліцеї №1 імені А.С. Малишка м. Обухова (вчитель трудового навчання, культорганізатор, та декілька годин гурткової роботи «Фунтик», «Дитяча іграшка»).

Побажання для студентів – навчаючись на факультеті візьміть максимум, що можна взяти від навчання, активно беріть участь у різних проєктах, творіть працюйте, навчайтесь і не зупиняйтесь.