22 грудня 2021 року

Всеукраїнська науково-методична конференція «Управління якістю підготовки фахівців в умовах цифрової педагогіки»

На електронній платформі Google meet у формі обміну науково-педагогічним досвідом, напрацьованим закладами вищої освіти України в період формування цифрового освітнього простору відбулась конференція, виступили та взяли участь у обговореннях співробітники кафедри промислової інженерії та сервісу НПУ імені М.П. Драгоманова (проф. Пригодій М.А., доц. Щербак Л.В., Ph.D. 015 ПО Іщенко С.М.), які також є членами Харківської обласної громадської організації "Науковий центр дидактики менеджмент-освіти".

Старший викладач кафедри промислової інженерії та сервісу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктор філософії з професійної освіти Іщенко Світлана Михайлівна розкрила результати аналізу онлайн середовищ для навчання комп’ютерного дизайну майбутніми педагогами професійного навчання.

Доцент, кандидат педагогічних наук Щербак Людмила Валеріївна представила доповідь "Науково-дослідна робота студентів спеціальності «професійна освіта» як складова їх професійної підготовки".

Кафедра промислової інженерії та сервісу запрошує студентів до наукових гуртків керівниками яких є науковці кафедри: https://kpis.ipf.npu.edu.ua/index.php/naukovi-hurtky